Ультрафіолетовий друк на склі, дереві, пластику, металі та інших матеріалах є досить затребуваною останнім часом методикою нанесенням фарб, при якій вони «запікаються» на поверхні під впливом UV-променів.

При цьому фарби не проходять у глибину матеріалу, залишаючись товстим шаром на матеріалі. Це одна з головних переваг УФ-друку, яка може гарантувати максимальний термін вигоряння фарб, що, у свою чергу, забезпечує довговічність напису, малюнку, логотипу.

УФ друк на пластку та інших матеріалах дозволяє отримати гранично чітку, контрастну та яскраву картинку, що відрізняється високою стійкістю до дії сонячного проміння. У рекламній індустрії це особливо цінується, оскільки більшість плакатів, банерів, вивісок, бігбордів та інших носіїв реклами постійно перебувають під сонячним світлом.

УФ-друк на акрилі та інших матеріалах.

Зображення, які отримуються методом УФ друку, відрізняються фотографічною якістю. При цьому ви можете використовувати будь-які матеріали, що є важливою перевагою методу. Крім реклами на вулицях, сьогодні користується попитом УФ друк на сувенірах — чашках, брелках, ручках, та нішій сувенірній продукції, що дозволяє використовувати її з корпоративною метою.

Зверніть увагу на кілька обмежень, пов’язаних із друком на поверхнях різних матеріалів. Фахівці виділяють кілька умов, за яких УФ-друк буде максимально якісним та довговічним:

 • поверхня, на яку наноситься фарба, повинна бути рівною;
 • не повинно бути ніяких забруднень на поверхні;
 • матеріал повинен бути повітряпроникним.

Компанія Простор Принт використовує сучасне обладнання для такого друку — спеціальні ультрафіолетові принтери. Вони працюють за принципом вакуумної фіксації матеріалу, при якому фарба завжди точно «лягає» на своє місце, а відсоток браку зводиться до нуля.

Під браком ультрафіолетового друку мається на увазі такі недоліки, як:

 • неспівпадіння кольорової гами, по наданим замовником макетах;
 • облущування фарб (часто трапляється при УФ-друку на неперевірених поверхнях та матеріалах, які надає замовник);
 • просвіти на прозорих поверхнях.

Ми пропонуємо такі послуги:

 • УФ друк на акрилі;
 • друк на пластику;
 • УФ друк на дереві;
 • УФ друк на фанері;
 • друк на металі та друк на ПВХ.

Крім того, технології дозволяють використовувати цей метод для таких матеріалів, як кераміка, шкіра, композит і навіть полотно. Якщо у вас є зразок свого матеріалу, ми завжди готові запропонувати попередній друк, після чого можна дійти висновку про доцільність використання цього методу.

Застосування

Сьогодні цей метод потрібний для зовнішньої та внутрішньої реклами, при оформленні інтер’єрів, при виготовленні сувенірної продукції. УФ друк на ручках і чашках є одним із найбільш популярних у корпоративному сегменті.

Варто зазначити, що подібна методика є однією з найбільш екологічних, що є важливим при використанні тієї ж сувенірної продукції на щоденній основі. При цьому поверхні з фарбами можна ламінувати для додаткового захисту, надаючи виробам глянцевого блиску або матової структури.