Фрезерна порізка акрилу

Вам потрібна оригінальна реклама, яку можна використовувати для зонування простору в торгових точках або встановити прямо у вікні магазину? Бажаєте раціонально використовувати для просування своїх товарів та послуг кожен вільний метр простору? Рекламно-виробнича компанія «Простор Прінт» рекомендує замовити поліграфію та вибрати акрил, та розробити відповідний макет рекламних носіїв. А також виконує широкий перелік додаткових послуг з виготовлення такої продукції, куди включено різання акрилу на сучасному фрезерному обладнанні.

Корисна інформація

Сьогодні акрил, фрезерне різання якого досить трудомістка, широко затребуваний у виробництві зовнішньої реклами. Своєю популярністю він зобов’язаний:

Висока здатність пропускати денне світло всередину приміщення.
Невеликій питомій вазі, що спрощує монтаж готових виробів.
Підвищена міцність.
Стійкості до ультрафіолету та вологи.
Привабливий зовнішній вигляд.
Тривалий термін служби.
Якщо ви шукаєте поліграфічні послуги — друк з порізкою акрилу — звертайте увагу на те, що саме входить у собівартість. Ми пропонуємо розробку макету з нуля або внесення необхідних змін у нього. А також успішно виконуємо прямо- і криволінійне різання в будь-якому обсязі. Працюємо з будь-якими видами заготовок: плоскими та об’ємними.

При виконанні поліграфії на замовлення та фрезерування акрилу гарантуємо:

Ідеально гладкий, рівний, однорідний зріз з текстури.
Відсутність темних плям, задирок, сколів та тріщин.
Точна відповідність зазначеним розмірам.
Де і в кого скористатися послугою різання?

Сьогодні деякі поліграфічні компанії в Києві можуть запропонувати повний спектр послуг з виготовлення реклами з акрилу, оскільки не мають у своєму розпорядженні відповідного обладнання. Крім цього, може знадобитися додаткова обробка, наприклад, гравіювання або нанесення написів.

У студії поліграфії в Києві «Простір Прінт» є не тільки якісний фрезер, що дозволяє вирізати вироби будь-якої конфігурації, а й кваліфіковані фахівці, які виконують різання акрилових заготовок будь-якої складності.

Листи бувають різними за товщиною, відтінком та ступенем прозорості. А роботи з різання відрізняються термінами та ступенем складності. Тому вартість поліграфічних послуг з різанням акрилу розраховується індивідуально для кожного клієнта. Але при цьому є доступними.

Як замовити виготовлення реклами з акрилу з різкою

Вам терміново потрібна дешева поліграфія з порізкою акрилу , чи виникають якісь питання? Зверніться до наших менеджерів, зв’язавшись із ними в телефонному режимі або електронною поштою.

Якщо ви вже продумали все замовлення від початку до кінця, пропонуємо залишити заявку на сайті, заповнивши готову форму та вказавши ваші координати для зворотного зв’язку. Ви отримаєте якісну та недорогу поліграфію з порізкою акрилу в стислі терміни за розумною ціною.