Лазерна порізка фетру

Технологія лазерної порізки фетру застосовується для розкрою матеріалу, створення перфорації, для гравіювання та ажурного декору. Переваги лазерного розкрою в оперативності обробки, в суворій відповідності готового виробу заданим параметрам і обпалювання країв тканини, що не дає статися деформації та осипанню. Цей матеріал часто використовується для створення іграшок, прикрас, декору.

Порізка інших матеріалів

Фоаміран – дуже популярний матеріал у майстрів рукоділля. З нього можна створити безліч дивовижних і неповторних речей. Порізка фоамірану лазером може заощадити час, не дає відбуватися прямого фізичного контакту з оброблюваним матеріалом.

Лазерна обробка шкіри

Завдяки сучасній технології можна швидко розкроїти натуральний і штучний матеріал. Такі заготівлі мають максимально точні розміри й ідеально рівні краї, що спрощує їх пошиття і підвищує якість готового виробу. Різання шкіри на лазерному верстаті гарантує масу переваг:

  • реалізація складних викрійок;
  • висока швидкість та якість робіт;
  • швидкість зміни програми;
  • мінімум відходів;
  • відсутність вади;
  • можливість регулювати глибину впливу променя в залежності від щільності матеріалу.

Лазерне гравіювання на шкірі зручне тим, що забезпечує більшу стійкість напису, дозволяє працювати з невеликими тиражами й вельми економічне, якщо замовляти великі й середні партії.

Використання цього методу дає практично «вічне» зображення, яке не зітреться, оскільки буквально випалено на матеріалі. Логотип або напис на виробі не схильні до ніяких зовнішніх факторів і прийдуть у непридатність тільки разом з самою річчю. Гравіювання на шкірі – прекрасний варіант нанесення логотипа. Подібний напис виглядає органічно, він не може стертися або вицвісти з часом.