Фрезерне різання композиту

Бажаєте замовити довговічну та порівняно недорогу зовнішню рекламу для своєї фірми? Намагаєтеся вигадати, з чого виготовити стильну та оригінальну вивіску в магазин, чим замінити традиційний сітчастий банер чи вуличні меню в кафе? Рекламно-виробнича компанія «Простор-Прінт» пропонує послуги друкарні з порізкою (Київ) . У цей прайс включено не лише виготовлення сучасних рекламних засобів, а й широкий комплекс супутніх послуг. До них відноситься різання композиту на високоточному фрезері останнього покоління.

Що це таке?

У рекламній галузі фрезерна порізка композиту означає розкрій і подальше різання листів матеріалу за заданими контурами і розмірами. Листовий композит різної товщини служить чудовою альтернативою тонкому металу, традиційному пластику, картону та банерній тканині. Він буває білим, чорним і кольоровим, використовується в ролі основи для засобів зовнішньої реклами, на яку можна наносити будь-які написи та зображення середнього чи великого формату.

«Простор-Принт» – це оперативна поліграфія та порізка у Києві композитів різної марки та товщини. Розрізати такий матеріал звичайними ножицями, ножем або плотером, як папір, не вдасться. Він багатошаровий і вимагає підбору спеціального обладнання. Тому для різання використовують фрезери зі змінними ріжучими головками. Їх підбирають залежно від типу і товщини листів, з урахуванням складності контурів, що вирізуються.

Якщо вам потрібна лише одна вивіска чи табличка на кабінет, замовити виготовлення таких аксесуарів буде нескладно. Але якщо вам необхідно виготовити таблички на всі двері величезного офісу, вивіски або рекламу на мережу магазинів – вигіднішою буде рекламна поліграфія з різанням. Це означає зниження собівартості одного виробу та мінімальну кількість шлюбу – завдяки використанню високоточного фрезерного обладнання.

Наші переваги

Якщо вам терміново потрібні друковані послуги з різанням, зверніться до менеджерів, зв’язавшись із ними за контактним номером телефону, або надішліть листа на електронну скриньку. Щоб зробити замовлення негайно, рекомендуємо скористатись готовою формою на нашому сайті поліграфії з порізною.

Всі наші клієнти отримують низку унікальних переваг. Серед них:

Персональний підхід та безкоштовне консультування.
Розробка та корекція вихідного макета – за бажанням замовника.
Оперативне узгодження всієї деталі замовлення.
Швидке виготовлення рекламно-сувенірної продукції.
Широкий комплекс додаткових послуг поліграфії з порізкою у Києві . Він включає фрезерне і плоттерное різання.
Гарантію найвищої якості.
Прийнятні ціни друкарні на поліграфію з порізкою .
Виконує заявку у заздалегідь обумовлені терміни, незалежно від рівня складності та загальних обсягів робіт.
Доставку виготовленої продукції до місця встановлення або до офісу клієнта.
Якщо вас цікавить хороша бізнес поліграфія з різанням композиту, зверніться в «Простір Прінт». Досвідчені фахівці допоможуть втілити в життя будь-які креативні ідеї та зробити дійсно ефективну зовнішню рекламу!