Лазерна порізка дерева та фанери

Лазерна порізка дерева – це сучасний спосіб розкрою деревини. Він має на увазі розміщення листового матеріалу в спеціальний верстат і поділ на окремі елементи за допомогою променя лазера певної температури.

Плюси

Переваги лазерного різання по дереву, якщо порівнювати з класичною деревообробкою, очевидні:

  • відсутність всіляких дефектів, сколів або тріщин;
  • немає потреби у повторній обробці виробів;
  • шов відразу виходить рівний і гладкий;
  • тонкий промінь лазера мінімізує втрати вихідного матеріалу;
  • відбувається скорочення виробничих витрат.

Завдяки подібним перевагам розкрій деревини лазером знайшов широке застосування при виготовленні сувенірної, рекламної, демонстраційної продукції.

Гравіювання по дереву

Лазерне гравіювання на дереві є чудовим рішенням для обробки дерев’яної поверхні та створення незвичайних виробів з цього матеріалу. За допомогою технології лазерного гравіювання дерева можна наносити зображення за ескізом будь-якої складності. Завдяки інноваційному лазерному обладнанню для гравіювання обробці можуть піддаватися різні види дерева, включаючи бук, березу, бамбук, сосну, дуб.

Сьогодні залишається популярним гравіювання по дереву, що дозволяє створити справжній витвір мистецтва. Можна зробити портрет з дерева, який матиме чудовий вигляд у будь-якій рамці й на будь-якій поверхні.

Різання фанери

Ще одна популярна послуга – різання фанери, яке забезпечує рівні й акуратні краї зрізу навіть на дрібних і витончених деталях. Це говорить про дуже високу якість різання та одержуваних виробів. Лазерна порізка фанери гарантує точність, швидкість, відсутність необхідності в додатковій обробці. Лазером можна вирізати прямі лінії, плавні й різкі вигини, закручені та складні візерунки.