У сучасних умовах бізнес висуває особливі вимоги до рекламних матеріалів. Вибираючи той чи інший вид реклами, замовник бажає отримати:

  • варіативність у розмірах та формах;
  • простоту зміни рекламної інформації;
  • легкість у монтажі/демонтажі;
  • універсальність застосування;
  • мінімальна вага для простоти транспортування та зберігання;
  • максимальну довговічність;
  • стійкість до зовнішнього впливу;
  • міцність, стійкість до зносу тощо.

Практично всім цим вимогам і запитам максимально відповідає реклама, виготовленням якої за вашими макетами займається наша компанія. Що являє собою штендер і чому він стає дедалі популярнішим серед замовників?

Особливості реклами

Рекламний штендер — це конструкція з металу (оцинкованої сталі або алюмінію) у вигляді міцної рами і рекламної поверхні всередині неї. Штендери можуть мати традиційну прямокутну форму або виконуватись у формі арки. Рекламне поле виготовляється з високоміцного листа пластику, спеціальної дошки для написів крейдою або оцинкованої жерсті.

Штендер, купити який ми пропонуємо недорого, може бути одностороннім або двостороннім. Його виготовляють у форматі «розкладачки» або як щит, оснащений спеціальною опорою знизу. Щит із опорою – найпоширеніший варіант над ринком реклами, собівартість виробництва якого мінімальна.

Кому може бути цікавим купити штендер? Сфера застосування подібної реклами є досить широкою, рекламні щити такого типу замовляють торгові точки (магазини, ресторани, кафе), фінансові установи (банки, кредитні організації, страхові компанії).

Виготовлення штендерів цікавить компанії, які зайняті у туристичному бізнесі, подібні стенди можна зустріти на СТО, заправних станціях, біля кінотеатрів, у рекреаційних зонах тощо.

Замовлений у нашій компанії штендер розміри може мати будь-які – все залежить від ваших уподобань. Необхідна рекламна інформація зазвичай наноситься за допомогою аплікації вінілу на поверхню пластику або жерсті. Також може використовуватися повнокольоровий широкоформатний друк та самоклейка.

Чому саме штендер

Штендер, ціна якого одна з найбільш доступних серед багатьох рекламних аналогів, це мобільна конструкція, яку можна легко перенести в будь-яке інше місце за вашим бажанням. Його легко транспортувати і зберігати, а при необхідності завжди швидко змінити «спрямованість» реклами.

Штендери недорогі у виготовленні, при необхідності ви можете замовити оригінальну форму, що приваблює потенційних клієнтів. Унікальний дизайн та виразність реклами дозволить отримувати максимальну віддачу від застосування зовнішньої реклами.