Вывески и лайтбоксы

Изготовление лайтбоксов

Обьемные буквы

Обьемные буквы

Таблички

Таблички

Акрилайт

Акрилайт

Кожен з нас хоче виділятися, бути не таким як всі. Так і наші магазини чи аптеки, банки чи перукарні хочуть виділятися. Вирізнити себе можна по-різному, для цього існує безліч способів, от як табличка, штендер, чи вікно – заклеєне плівкою з плотерною порізкою і найпомітніше для всіх це наша – вивіска!

Адже не дарма кажуть, «зустрічають по одягу».

Наша компанія може виконати для Вас будь-якої складності рекламну вивіску або лайт-бокс. За Вашими ескізами або за допомогою наших дизайнерів. Ми допоможемо підібрати матеріал під Ваш бюджет, що б виріб прослужив Вам якомога довше, і радував Вас кожен день. Для підсвічування наших конструкий ми використовуємо діодні модулі або як їх ще називають просто діоди, від компанії WRS – Україна, яка дає гарантію від 1 до 3 років, на яскраве сяйво Вашої вивіски.

Перш ніж замовляти виготовлення вивіски, дізнайтесь, яка вартість буде отримання офіційних документів на право розміщення вивіски. Тоді Вам буде простіше робити замовлення.

І ось Ви вже визначилися з розміри, знаєте місце де хочете що б вона висіла, тепер можна приступати до замовлення. Менеджери компанії «Простор Принт» можуть проконсультувати Вас по телефону або приїхати до Вас зі зразками матеріалів.

Нижче представлені кілька варіантів основних вивісок і їх відмінності. Далі можна компонувати.