Друк на папері широкого формату

Одним із найбільш затребуваних методів створення великих зображень вважається широкоформатний друк на папері . Паперовий носій інформації — підходить зокрема для реклами на різноманітних конструкціях, таких як білборди, стенди та вивіски. Невеликі паперові вироби допоможуть донести до публіки потрібну інформацію, наприклад під час реклами кампанії. Плакати та листівки – доступний інструмент просування та комунікації з цільовою аудиторією.

Переваги друку на папері «Простор Принт»

Якщо знадобиться друк листівок, друкарня «Простір Прінт» пропонує вам найкращі умови співпраці. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ви були задоволені замовленням:

Надрукуємо зображення відповідно до макету, адже у нашого обладнання ідеальна кольоропередача.
Виготовимо та відправимо тираж у найкоротші терміни.
Подбаємо про високу якість картинки.
Друк афіш та інших подібних виробів ми виконуємо за прийнятною вартістю.

Особливості паперу фірми Blue back

Щоб зробити якісний плакат, ми використовуємо два різновиди паперу залежно від очікуваної тривалості використання готового виробу. Один із видів матеріалу — Blue back. Він придатний для нетривалого застосування. Виготовлення листівок на цій сировині забезпечує продукцію масою переваг:

Чудова стійкість до вологи.
Стійкість до перепадів температури та впливу ультрафіолету.
Матовість.
Густина.
Хороша передача кольору.
Еластичність.
Блакитна підкладка виключає колірні спотворення та забезпечує повну непрозорість. Замовити друк рекламних листівок на цьому папері можна як для реклами, так і для простого повідомлення важливої ​​інформації.

Коли використовується папір City light?

Плануєте друк афіші чи реклами? Якщо надалі вона буде розміщена в сітілайті або лайтбоксі, замовте їх на папері бренду City light. Вона найкраще підходить для всіх різновидів реклами з підсвічуванням. Матеріал має матову поверхню, відрізняється стійкістю до впливу кліматичних умов.

Широкоформатний друк на папері цього типу придатний для розміщення як усередині, так і зовні будівлі. Ще одна важлива особливість паперу – транслюцентність – здатність пропускати світло. Завдяки світлорозсіювальному ефекту зображення яскраве, виразне, а ціна такої продукції трохи вища.

На глянцевому папері преміум-класу рекомендуємо, якщо потрібні плакати великих форматів для супермаркету, кінотеатру та інших великих комерційних локацій. Якщо зараз вам актуальний друк листівок або більш масштабних паперових виробів, зверніться до нас за номером, вказаним на сайті.

Будемо раді проконсультувати вас щодо цієї послуги. Якщо вас цікавить друк на голографічному папері, зателефонуйте нам — для «Простор Прінт» немає нічого неможливого. Завдяки нашій кваліфікації та сучасному обладнанню ваша рекламна кампанія пройде успішно.