Лазерна порізка акрилу, пластику

З розвитком технологій традиційні методи обробки матеріалів змінюються інноваційними. Саме тому різаки, дискові пилки та інші пристосування відійшли на другий план, а їх місце зайняли сучасні лазерні верстати. Акрил – доступний, універсальний матеріал, який характеризується прозорістю та міцністю. Лазерна порізка акрилу може використовуватися для створення різноманітних продуктів, серед яких вивіски, дисплеї, листи або прикраси.

Така технологія як порізка акрилу лазером забезпечує акуратність, точність, економічність, високу швидкість. Виключений ризик випадкових пошкоджень, до того ж лазерний верстат здатний вирізати з акрилу деталі незвичайних і хитромудрих форм.

Особливості гравіювання на пластиці

Існує особлива технологія, в якій використовується лазерний промінь для малювання або письма на матеріалі. Йдеться про гравіювання на пластиці. Ця послуга часто потрібна власникам бізнесу для створення всілякої сувенірної та рекламної продукції. Завдяки цій технології можна:

  • красиво розмістити картинки й написи, включаючи монограми, шаблони, логотипи компаній, контактну інформацію;
  • нанесене зображення довго зберігає свій зовнішній вигляд;
  • двошарове лазерне гравіювання пластику дає тривалий і привабливий результат.

Матеріал використовується для створення рекламних вивісок, символів, котрі можна використовувати як всередині приміщень, так і зовні. Завдяки своїм характеристикам ідеально підходить для виготовлення пластикових брелоків, постерів та інших сувенірів. Також є популярною послуга лазерна порізка пета. При лазерному різанні полістиролу виходить рівний край, цей спосіб підходить для фігурного розкрою елементів рекламних конструкцій.