Відправити фото на перевірку


Прайс на картини:

20*30 — 220грн
25*35 — 275грн
30*30 — 330грн
30*50 — 440грн
40*60 — 550грн
50*70 — 660грн
60*60 — 660грн
70*70 — 840грн
50*90 — 920грн
70*100 — 1050грн
100*100 — 1200грн

Друк на полотні – спосіб доповнити інтер’єр

Стильний інтер’єр – це не тільки правильно підібрані меблі, а й естетично оформлені стіни. Бажаєте, щоб кімната заграла новими фарбами, перетворилася та стала більш атмосферною? Здійснити цю мрію в реальність допоможе друк на полотні .

Яке зображення вибрати для друку?

Наша послуга дозволяє в найкоротший термін отримати зображення, з якими локація помітно зміниться. На полотно можна нанести:

Фотографії — сімейні фото дивовижно виглядають у межах вітальні, спальні та дитячої, наповнюючи кімнати особливою теплотою та затишком. Виберіть спогади у картинках, на які завжди приємно подивитись.
Відомі класичні полотна. Давно мріяли про репродукцію роботи знаменитого художника? Друк картин на полотні – ваш шанс придбати цілу домашню галерею. Тепер, щоб милуватися улюбленим пейзажем, натюрмортом або портретом, не доведеться відкривати збереження або їхати до музею.
Будь-які картинки, які вам до вподоби. Замовивши друк фото на полотні , ви стаєте володарем прекрасного зображення, яке викликає позитивні емоції.
Анотація. Подібні рішення чудово інтегруються в офіс, бутік та ресторан.
Фотодрук на полотні можливий на одному виробі. Але, якщо ви любите неординарні дизайнерські рішення і віддаєте перевагу експерименту з оформленням житлової або комерційної площі, скористайтеся можливістю замовити модульні картини.

Чому замовити друк на полотні потрібно саме у «Простір Прінт»?

Друк фото на полотні — завдання, з яким справиться лише професіонал. Як компетентна компанія, ми пропонуємо вам свої послуги. Замовити виріб в «Простір Прінт» — це:

Можливість вибрати густину полотна.
Отримати настінний декор з бездоганною передачею кольору, виконаний на натуральній основі.
Заплатити мінімум коштів.
Застосовувати інтер’єрний атрибут тривалий час.
Друк фотографій на полотні – гарна ідея для модельної агенції, театрального гуртка чи фотостудії. Ви можете замовити продукт для себе і прикрасити будинок, а можете взяти його на подарунок близькій людині. Щоб ми могли якісно роздрукувати фото на полотні , виберіть найкращий знімок друга, родича або другої половинки – кому призначається презент. Назвіть нам формат та озвучте особливі побажання, щоб результат максимально вразив адресата.

Друк фото на полотні коштує недорого , навіть з урахуванням того, що ми можемо виконати корекцію зображення, наприклад, підправити кольори, поліпшити фігуру, прибрати недоліки шкіри, навіть розгладити складки на одязі. Ціна друку фото на полотні залежить від формату зображення та складності підготовчої роботи.

Також близькій людині ви можете підготувати з нашою допомогою подарунок у вигляді полотна художника, чиї роботи він особливо цінує. Щоб дізнатися ціну друку на полотні , зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті. Ми швидко вас зорієнтуємо та назвемо зразкову дату, коли робота буде готова.