Hover Box Element

Hover Box Element

Лазерна порізка на ЧПУ станку. Розмір 1600*1000мм

Головні особливості лазерної порізки

Лазерна порізка являє собою технологію, яка дає можливість розкроїти швидко й точно листовий матеріал. Перевага даного методу в тому, що в результаті виходить виготовити складні деталі бездоганної якості. За своєю технологією порізка схожа на звичайну, але тільки замість інструменту використовується промінь лазера, який має постійну довжину та частоту. Завдяки цьому промінь легко фокусується на будь-якій поверхні.

Плюси технології

Порізка лазером не дає відходів, зріз виробів виходить неймовірно тонкий, а область різу мала. Але це далеко не всі переваги цієї технології. До них відносяться:

  1. Обробка крихких, делікатних матеріалів.
  2. Робота з металом різної товщини. Сталева смуга може досягати 30 мм, алюмінієва — 20 мм, мідна — 15 мм.
  3. Висока точність різання — до 0.1 мм.
  4. Економічна витрата сталевої смуги, іншого матеріалу.
  5. Універсальність. Замовити лазерну порізку можна для будь-яких матеріалів. Це може бути гума, поліетилен, папір.
  6. Обробка заготовин різної конфігурації.

Також слід відзначити відсутність механічного впливу на поверхню обробки і, як наслідок, деформації, відмінні показники продуктивності лазерних верстатів, що забезпечує економію часових ресурсів.

Лазерна порізка акрилу та МДФ

Лазерна порізка акрилу необхідна в разі швидкого виготовлення звичайних та неонових вивісок, вітрин для торгових точок. Без будь-якої подальшої обробки лазерний різак забезпечує глянсову, відполіровану окрайку. Лазерним різаком вийде ефективно порізати листовий матеріал товщиною до 25 мм. А ще можна виконувати чудові лазерні гравіювання.

Стосовно виробів з МДФ, то вони набирають все більшої популярності завдяки однорідності та кращої оброблюваності матеріалу. Лазерна порізка МДФ дозволяє створити деталі для виробництва меблів, елементи декору, оздоблення приміщень, іграшки, сувенірну продукцію, господарські товари. Порізка МДФ в Києві коштує недорого, допомагає вирізати найтонші, філігранні, декоративні решітки, деталі конструкторів, мозаїк.

Вартість

Ви можете вибрати замість традиційних методів обробки лазерну порізку ціна в Києві на цю послугу залишається доступною. Точну вартість може сказати менеджер при особистому зверненні клієнта.