Друк на самоклейці – ваш рекламний хід

Чи хотіли б швидко розміщувати рекламу в будь-якому передбаченому для цього місці? Тоді рекомендуємо вам замовити оракал — папір, що самоклеїться. Клейкий шар із зображенням легко відокремити від основи та прикріпити до будь-якої рівної поверхні. З поклейкою зможе впоратися навіть той, хто ніколи не виконував такої роботи.

Стікери ви, напевно, зустрічали на дверях магазинів, стовпах, автомобілях. Ми рекомендуємо купити самоклейку , оскільки це недорогий спосіб просувати бренд і загалом доносити важливу інформацію. Виразне, візуально приємне оформлення завжди привертає увагу. Цей факт особливо варто взяти на замітку тим, хто мріє зробити свій бренд популярнішим.

Тонкощі виробництва самоклейки

Друк на оракалі вважається складним процесом. Справа в тому, що поверхня плівки майже не вбирає рідину, тобто друком звичайними офсетними фарбами не вдасться досягти якісного з’єднання чорнила та матеріалу. Це означає, що замовляти таку продукцію потрібно лише у офсетних друкарень, які на «ти» з технологією виробництва. Саме такою компанією є наша – «Простір Прінт».

Друк на плівці неможливо стабільно здійснювати на простих цифрових тонерних машинах. Щоб фарба закріпилася на матеріалі, листи потрібно піддавати термообробці, але через неї клей плівки плавиться і витікає. Оракал застряє в устаткуванні, виводячи його з ладу. Ми використовуємо прогресивну технологію, завдяки якій фарба чудово зчіпляється із поверхнею плівки. Найновіше обладнання дозволяє нам:

Отримувати зображення чудової якості за будь-якого тиражу.
Заощаджувати час та оперативно віддавати замовлення, адже цифровий офсет не передбачає підготовку матеріалу до друку, а також просушування після.
Друк на прозорому матеріалі. Плівка-самоклейка може бути без пігменту, а малюнок або текст на неї будь-якого кольору.
Виготовляти дзеркальні наклейки, призначені для внутрішньої сторони скла.
Прикочувати плівку на табличку або на будь-який інший об’єкт.
Оракал — плівка , яка відрізняється стійкістю до впливу зовнішніх факторів та довговічністю. Ми можемо виготовити легкознімний або саморуйнівний варіант. Таке замовлення – вигідне вкладення. Наша ціна на оракал вас приємно порадує.

Де застосувати самоклейку з печаткою?

Якщо вас зацікавив оракал, друк можна виконати для брендування товарів або їх упаковки, поверхні, вітрини або дверей. Самоклеєнням можна брендувати навіть автомобіль. Наша компанія виробляє стікери з індивідуальним друком у будь-якому форматі: від компактних наклейок до виробів для масивних об’єктів.

Коли буде готова плівка орака з вашим персональним зображенням, зможемо виконати плоттерні різання, щоб перенесення стікера було ще простіше і швидше. Бажаєте зробити замовлення чи поставити питання щодо співпраці з нами? Будемо раді проконсультувати вас у телефонному режимі. Замовте свої стікери та самоклеючі фотошпалери за прийнятною ціною.