Фрезерна порізка ПВХ

Бажаєте замовити виготовлення недорогою, але довговічною та стійкою до атмосферних опадів вуличної реклами? Замінити старі, вигорілі та обвислі тканинні банери на нові конструкції, виготовити стенд для виставки або оновити таблички на дверях кабінетів офісних співробітників? Рекламно-виробнича компанія «Простор-Принт» пропонує поліграфію та рекламу з порізкою . І рекомендує використовувати практичний та зручний у розкрої полівінілхлорид.

Досвідчені фахівці готові виконати ваше замовлення в будь-якому обсязі, надавши великі поліграфічні послуги з порізкою ПВХ будь-якої складності. А також допоможуть безкоштовно підібрати відповідні за типом і фактурою листи, і скласти точну кошторис.

Що потрібно знати замовникам?

Фрезерна порізка ПВХ – чудовий спосіб втілити в життя креативні ідеї щодо створення оригінальних рекламних засобів, які працюватимуть на користь вашого бізнесу. Як основу використовують листовий полівінілхлорид різної товщини, починаючи від 1 мм. Забарвлення та фактура підбираються за бажанням замовника.

Матеріал добре показує себе в роботі, тому різання ПВХ проходить майже без шлюбу. Він стійкий до ультрафіолету та впливу вологи, а також має доступну вартість та невелику питому вагу, що спрощує подальший монтаж зовнішньої реклами. Ось чому поліграфія та друкарня з різанням ПВХ користуються сьогодні підвищеним попитом

Особливості проведення робіт

«Простір Прінт» пропонує якісні друкарські послуги з порізкою в Києві . Високий кваліфікаційний рівень та величезний практичний досвід співробітників, а також використання добірної сировини (ПВХ-листів) та передового фрезерного обладнання дозволяють гарантувати клієнтам відмінний результат.

При дотриманні всіх правил фрезерного різання вироби виходять з ідеально рівними гладкими торцями, того ж відтінку, що і основа, і повністю відповідають заданим розмірам. Наша поліграфія та друк з порізкою в Києві дозволяє реалізувати будь-які, навіть найнестандартніші ідеї.

Аргументи на нашу користь

Все ще сумніваєтеся, чи потрібно замовляти в поліграфії рекламу з порізкою і зупинятися на полівінілхлориді? Ми допоможемо розробити та скоригувати будь-який макет за вашими побажаннями. А також прорахувати точну вартість та терміни виготовлення такої продукції.

Виконаємо з гарантією якості:

Стандартне контурне і складніше криволінійне різання фрезером.
Вирізування отворів (під кріплення тощо) різної конфігурації.
Нанесення написів, логотипів та інших зображень.
Якщо вам потрібна висококласна поліграфія — послуги з порізкою ПВХ від А до Я — або у вас виникли питання, напишіть нам.

Як зробити замовлення?

Якщо вам потрібна хороша поліграфія та друк з порізкою , а терміни обмежені, зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши або написавши на електронну пошту. Або прямо зараз заповнюйте готову форму на сайті, і залишайте свою заявку на поліграфію для бізнесу з порізкою ПВХ.