Банер «павук» вважається однією з найбільш затребуваних серед замовників рекламних конструкцій-стендів. «Павук» має безліч назв, офіційно він називається Х-банер і відрізняється максимальною практичністю, універсальністю та зручністю у монтажі та повсякденному використанні.

Стенд павук отримав свою «назву» через певну схожість конструкції з представниками павукоподібних. Це система типу триноги з опорою у центрі рекламного стенду.

Застосування

Павук рекламний або Х-баннер використовується для вирішення найрізноманітніших завдань рекламної сфери. Його використовують у таких заходах, як:

  • виставки;
  • рекламні промо-акції;
  • бізнес-конференції;
  • реклама у торгово-розважальних центрах;
  • офісне застосування тощо.

Конструкція павук крім практичності та зручності у застосуванні має безперечну перевагу перед аналогами у вигляді своєї відносної дешевизни. При цьому низька вартість жодним чином не впливає на якість: реклама павук відрізняється надійністю, стійкістю і довговічністю при мінімальній вазі.

Павук для банера — головні переваги

  • Висока мобільність.

Перенести конструкцію з одного місця в інше не важко навіть для представниць слабкої статі. Х-банер легко натягується і легко демонтується.

  • Мінімальна вага.

Досягається використанням конструкції легких, але міцних елементів. Вага павука починається приблизно з 600-700 г.

  • Простота монтажу/демонтажу полотна.

Замінити рекламу може дати ненавчена людина, витративши всього кілька хвилин часу.

  • Якісний та надійний монтаж.

Кріпильна система дозволяє турбуватися про надійність кріплення банеру будь-якого розміру.

Подібні рекламні конструкції включають опору, систему кріплення і саме полотно реклами, розміри якого можуть становити до 200 на 200 см. Кріплення здійснюється за допомогою люверсів, конструкція виготовляється з міцного і легкого алюмінію з окремими пластиковими елементами.

Як рекламне полотно зазвичай використовується традиційна банерна тканина. Вона відрізняється міцністю, стійкістю до зносу та довговічністю. Крім того, така поверхня максимально точно та якісно передає зображення при використанні сучасних методик друку.

Установка Х-банера надзвичайно проста: від вас потрібно лише розкрити складну опору павука, натягнути по периметру банерну тканину та закріпити її люверсами. Все це займає кілька хвилин, що дозволяє швидко змінювати рекламні матеріали за потреби (при презентаціях та доповідях, наприклад).