Фотошпалери – стильний елемент інтер’єру

Стильний унікальний інтер’єр – побажання багатьох власників житлової та комерційної нерухомості. Дуже простий і популярний спосіб змінити простір — купити фотошпалери . Сучасні технології дозволяють наносити на полотно будь-яке зображення, завдяки чому ви можете змінити локацію до невпізнання.

Особливості фотошпалер

Наша компанія «Простор Прінт» виробляє продукцію бездоганної якості з огляду на всі санітарні норми України. Графіка виходить чіткою, строго в тих кольорах, які ви віддаєте перевагу. Ви можете замовити фотошпалери , виконані цими видами чорнила:

Екосольвентні. Мають пігментуючий елемент та розчинник. Така продукція вважається найбюджетнішою.
Латексні. Комбінація полімерного пігменту та води. Вироби, виготовлені на основі цього матеріалу, вважаються найекологічнішими. За таку гідність латексні шпалери в дитячу вибираються особливо часто. Вони мають прекрасну передачу кольору, без запаху, а ще є стійкими до механічного впливу.
Ультрафіолетові. Дуже міцні полотна. Ця характеристика забезпечується затвердінням пігменту, що наноситься на поверхню під впливом ультрафіолетових променів. Рекомендуємо замовити фотошпалери такого типу, адже вони довго зберігають первозданний вигляд, до того ж, їх можна чистити, не боячись, що поверхня зіпсується.
Якщо з’явилася ідея наклеїти фотошпалери на стіну , станьте дизайнером свого будинку, офісу чи комерційного простору, а ми вам у цьому допоможемо – і приміщення виглядатиме ефектно!

Настінні широкоформатні зображення є універсальними. Досить поширене рішення – фотошпалери на кухню , але насправді їх можна наклеїти у вітальні, вправно інтегрувавши у вже готовий інтер’єр. Також шпалери легко застосувати у спальні, кабінеті або передпокої.

З їхньою допомогою можна візуально розширити простір. Чи не хочеться яскравих малюнків? Купуйте стримані нейтральні чорно-білі фотошпалери — бездоганний вибір для квартири або будинку в стилі хай-тек та мінімалізм, а також для офісу.

Аргументи на користь замовлення продукції в «Простір Прінт»

Віддаєте перевагу настінному декору, виконаному за допомогою сучасних технологій? Тоді вам обов’язково варто звернутися до нашої компанії. Зробивши замовлення тут, ви отримаєте якісні фотозображення, стійкі до вицвітання, і навіть із вологозахисним просоченням.

Фотошпалери на замовлення можуть бути надруковані за вашим особистим ескізом. Ми врахуємо всі ваші побажання, підберемо найкращі витратні матеріали, а вартість роботи буде доступною.

Фотошпалери на замовлення — це не тільки друк, а й попередні процедури, що покращують зображення, наприклад, кольоро- та шумокорекція, адаптація картинки під параметри стіни, накладання ефектів, редакція окремих графічних елементів.

Тут можна купити фотошпалери недорого , а додатковою перевагою стане їхня швидка поклейка. Щоб проконсультуватися про послуги цього розділу, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.