Лазерна порізка картону

Картон – це матеріал, виготовлений з паперу, має високу структурну міцність щодо своєї ваги й зустрічається в декількох варіантах товщини та відтінків. Легкий картон відмінно підходить для ізоляції та захисту від ударів, тому він широко використовується для пакування всіх видів продукції. Лазерна порізка картону – це процес обробки, який часто використовується для креативного дизайну в декоративно-прикладному мистецтві та для обробки паперу, а також у рекламній індустрії, пакувальній промисловості за допомогою лазерних верстатів.

Плюси технології

Замовити лазерну порізку картону варто тому, що велика потужність променя лазера дозволяє працювати з матеріалом різної товщини й щільності, а відсутність безпосереднього контакту з поверхнею не деформує та не пошкоджує матеріал. До переваг зазначеного методу відносять:

  • відсутність обпалених країв, здатних знизити декоративність виробу;
  • отримання ідеально рівних, красивих окрайок;
  • підходить для одиничного й серійного виробництва;
  • висока швидкість робіт, відсутність вимог до фіксації листа матеріалу;
  • можливість оптимізації розкрою, що дозволяє звести до мінімуму відходи матеріалу;
  • дозволяє різати одночасно кілька листів, покладених один на одного.

Ще одні переваги послуги – доступна вартість лазерної порізки картону й безконтактна обробка. На поверхню заготівлі не проводиться механічного впливу, що виключає розриви, деформації та інші пошкодження.

Лазерне гравіювання на картоні

За допомогою гравіювання на картоні створюються ексклюзивні подарункові комплекти, рекламні буклети, візитки. Малюнок виходить контрастним та чітко виділяється на загальному тлі.

Лазерне гравіювання на картоні – швидкий, простий і надійний спосіб безконтактного нанесення зображень, написів, візерунків.