Професійне оформлення вітрин будь-якої торгової точки є важливим елементом рекламної кампанії. Оригінальні рекламні наклейки на скло магазину є «притягуючим» фактором для потенційних покупців і дозволяють вигравати конкурентну боротьбу з іншими торговими точками.

Неважливо, чи належить вам оформлення овочевого магазину або бутика елітної парфумерії, адже основою успішної реклами є візуальна привабливість, інформативність та видимість для конкретної цільової аудиторії. Тільки тут можна гарантувати успіх будь-якого рекламного починання.

Оформлення вітрини магазину за допомогою кольорової вінілової плівки є найбільш популярною методикою використання рекламних матеріалів. Перевагою такого способу є можливість швидкої заміни при необхідності (за зміни напряму діяльності, наприклад, або при акційних пропозиціях) одного покриття вітрин на інше.

Наклейки на вітрини, а також тонування скла кольоровими плівками на сьогодні є дуже популярними варіантами внутрішньої та зовнішньої реклами за допомогою використання вітрини. Можливість використання найпростіших варіантів – плівок одного кольору та тону при обклеюванні з простим способом монтажу та демонтажу в короткий термін, а також порівняно мала вартість при дуже якісному оформленні, яке важко не помітити, зробила цей спосіб рекламного оформлення дуже затребуваним в умовах обмеженого бюджету .

Наклейки на вітрину магазину з повнокольоровою печаткою за вартістю обійдуться досить недорого, якщо замовляти їх у спеціалізованій компанії. При цьому за ефектом сприйняття вони здатні конкурувати із найскладнішими способами оформлення вітрин.

Чому дедалі більше власників торгових точок вибирають як основну рекламу наклейки на скло магазину? Основними перевагами та перевагами даного варіанту є:

  • Простота процедури оформлення.

Не потрібно мати специфічні знання чи вміння для поклейки. Докладна інструкція допоможе за будь-яких труднощів. При необхідності роботи з поклейки можуть проводитися і вашими силами.

  • Тривалий період експлуатації.

Захисний шар на плівці стійкий до проникнення ультрафіолетового випромінювання, ударостійкий, зносостійкий, не проводить тепло і пропускає вологу. Як саме покриття, так і скло під ним прослужать максимальний термін.

  • Легкість монтажу та демонтажу.

Плівка досить легко змінюється за необхідності на нове покриття, при цьому не залишаючи на вітрині жодних слідів пошкоджень від попереднього застосування.

Кольорові плівки, вказівні таблички та інші рекламні матеріали ви завжди можете замовити в компанії Простор Принт за найдоступнішою ціною.