Виготовлення об’ємних букв будь-якого розміру та складності з використанням полікарбонатних та полімерних матеріалів – один з основних напрямків діяльності компанії Простор Принт. Реклама, як відомо, «двигун торгівлі», тому від того, наскільки помітна і вигідно виділяється ваша вивіска, багато в чому залежить успіх у конкурентній боротьбі на ринку.

Цифри та букви об’ємні знаходять найширше застосування, починаючи від вивісок на вітринах магазинів, кафе, ресторанів і закінчуючи інформативними вивісками на в’їздах та виїздах з населеного пункту. Людина завжди звертає свою увагу на щось, що виділяється і «не вписується» (в хорошому сенсі цього слова) в загальний порядок речей.

Оригінальні об’ємні вивіски з підсвічуваннями і без них завжди звернуть на себе увагу будь-якої погоди. Їм не страшні навіть зовнішні фактори – сніг, що налип, наприклад, не стане істотною «перешкодою» для впізнавання літер і прочитання написів.

Недорога вивіска «об’ємні букви» від Простор Принт

На такий вид продукції, як об’ємні літери ціна визначається кількома факторами, серед яких:

  • складність виготовлення;
  • тип матеріалу;
  • наявність підсвітки і так далі.

Об’ємні літери (вивіска, назва, реклама, вказівка ​​напряму) можна швидко замовити у нашій компанії як фізичним, так і юридичним особам. Ми пропонуємо досить широкий асортимент готових макетів, проте ви завжди можете запропонувати свій власний ескіз та унікальний шрифт.

Наша поліграфія оснащена за останнім словом техніки, що дозволяє оперативно виконувати найскладніші та найоб’ємніші замовлення. У нас немає обмежень на розміри, форму або колір оформлення, а також елементи декору. Ви можете замовити оригінальну або типову об’ємну вивіску за найдоступнішою вартістю.

Чому саме ми?

Замовити об’ємні літери у нашій компанії означає зробити правильний вибір. Професійне виготовлення продукції від фахівців – це:

  • максимальний асортимент готових макетів;
  • можливість індивідуальних замовлень;
  • економія часу та фінансів;
  • консультації фахівців;
  • сучасні технології та якісні матеріали.

Найкраща об’ємна реклама на будинок, фасад, стовп або будь-яку іншу споруду завжди в наявності і на замовлення у професійних виконавців. Компанія Простор Принт гарантує: ви залишитеся задоволені як індивідуальним підходом до вашого проекту, так і термінами його якісного виконання!